Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.10.2020 11:58
DIRT 5
683V

DIRT 5 na efektownym zwiastunie premierowym. Splitscreen dla 4 graczy w reklamie

DIRT 5 ląduje na rynku już za kilka dni - najpierw w wersji na PS4, XOne i PC (tytuł będzie gotowy na premierę PS5 i XSX). Zobaczcie zwiastun premierowy nowych rajdów.

DiRT 5 trafi w pierwszej kolejności na current-genowe konsole (PS4, XOne) oraz komputery osobiste. Tytuł pojawi się w takich wydaniach na rynku już 6 listopada. Gra będzie też dostępna na XSX i PS5 w dniu premiery next-genowych konsol.

Wydawca postanowił nie czekać i już teraz opublikował zwiastun premierowy DiRT 5. Codemasters zaakcentowało w filmiku, jak ważny w nowej grze jest multiplayer - nie tylko sieciowy, ale też lokalny. Co ważne - w DIRT 5 bawić się można w lokalnym multiplayerze w aż 4 osoby, dzięki rozbudowanemu splitscreenowi.

DiRT 5 w wersji na PS5 i XSX doczeka się szeregu ważnych usprawnień - m.in. trybu 120 klatek na sekundę i błyskawicznych loadingów. Aktualizacja next-genowa będzie dostępna za darmo dla osób, które skuszą się zakupić najpierw wydanie gry na current-genie. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: Codemasters DiRT 5