World of Warcraft: Shadowlands ma datę premiery. Do Krainy Cieni wyruszymy w listopadzie

Gry
1196V
World of Warcraft: Shadowlands ma datę premiery. Do Krainy Cieni wyruszymy w listopadzie
Iza Łęcka | 30.10.2020, 08:46

Blizzard jest gotowy i pragnie zaprosić graczy do Krainy Cieni. Deweloperzy ustalili nową datę premiery dla World of Warcraft: Shadowlands i przygotowują swoich sympatyków do wielkiej podróży. Zobaczcie fabularny zwiastun rozszerzenia.

Blizzard chciał zaprosić graczy do Krainy Cieni już w październiku, jednak deweloperzy zdecydowali się opóźnić premierę rozszerzenia, by upewnić się, że każdy element dodatku odznacza się wysoką jakością. Dzięki ostatnim szlifom, dokonanym za sprawą beta testów, wprowadzone zostały ostateczne zmiany. Studio jest już pewne, że gracze rozpoczną nowe wyzwania 24 listopada – o godzinie 12:00 czasu polskiego serwery zostaną uruchomione.

Blizzard ogłosił również daty premier kilku wydarzeń w grze, związanych z dodatkiem Shadowlands.

  • Plaga ruszy na Azeroth 11 listopada – Hełm Dominacji uległ zniszczeniu, niebo nad Lodową Koroną zostało rozdarte, a Plaga nieumarłych powróciła. Bohaterowie muszą zmierzyć się ze śmiercionośnym zagrożeniem, zanim pochłonie cały świat Azeroth. To wydarzenie poprzedzające premierę nowego dodatku rozpocznie się 11 listopada.
  • Wrota twierdzy Nathria staną otworem 9 grudnia – Twierdza Nathria (Castle Nathria), pierwszy, epicki rajd z 10 bossami w Shadowlands, będzie dostępny od 9 grudnia. Tego samego dnia rozpocznie się pierwszy sezon rajdów/podziemi/PvP w nowym dodatku.

Ósme rozszerzenie do World of Warcraft pozwoli graczom zwiedzić Krainę Cieni, gdzie dusze zmarłych śmiertelników otrzymują nowe cele lub muszą zmierzyć się z wiecznego cierpienia z rąk Nadzorcy (Jailer) w Wieży Potępionych (Tower of the Damned). Podczas przemierzania nowych terenów bohaterowie poznają losy legendarnych postaci z uniwersum Warcrafta i sprzymierzą się z jednym z czterech paktów (Covenant) sprawujących władzę w Krainie Cieni. W mrokach krainy czai się zagrożenie, któremu trzeba będzie stawić czoła, by udaremnić spisek zagrażający bezpieczeństwu całego świata.

Warto dodać, że Blizzard już jakiś czas temu opublikował przedpremierową aktualizację do World of Warcraft: Shadowlands.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper