Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2020 13:34
World of WarCraft: Shadowlands nowe elementy personalizacji
746V

World of Warcraft Shadowlands coraz bliżej. Blizzard opublikował przedpremierową aktualizację

Blizzard jeszcze nie potwierdził daty premiery Shadowlands, tymczasem gracze mogą już sprawdzać pierwsze nowości przygotowane dla wielkiego MMORPG. Udostępniona została przedpremierowa aktualizacja, której zadaniem jest przygotowanie graczy na wkroczenie do nowej krainy.

Blizzard szykuje się do dużej premiery World of WarCraft: Shadowlands. Deweloperzy zapowiedzieli dodatek klimatyczną animacją, jednak ostatnio potwierdzili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie rozszerzenia.

Mimo opóźnienia w premierze, Blizzard jest gotowy, by zaoferować swoim sympatykom przedsmak dodatku. Gracze już mogą pobierać aktualizację, która wprowadza między innymi Wyspę Wygnańców. Poniżej przedstawiamy część nowości:

  • Ustawienie maksymalnego poziomu postaci na 50 w przygotowaniu na limit 60 poziomu w Shadowlands.
  • Wyspa Wygnańców (Exile’s Reach) z własną, epicką historią, która wprowadzi nowych graczy WoW w podstawy gry.
  • Setki nowych opcji personalizacji postaci dla wszystkich ras.
  • Dostosowanie przedmiotów i statystyk do nowego limitu poziomów.

Gracze mogą tym samym przygotować się na nowe historie oraz kolejne misje zmierzające do gry za sprawą World of Warcraft Shadowlands. Blizzard w intrygujący sposób pragnie rozbudować świat swojego MMORPG, a najbliższy dodatek może ponownie pobudzić graczy, którzy będą godzinami biegać po Zaświatach, gdzie otrzymają szansę uczestniczenia w niezwykle ekscytujących wydarzeniach.

Pełną rozpiskę nowości znajdziecie na witrynie Blizzarda, ale zachęcamy do sprawdzenia poniższego materiału prezentującego nowości.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Activision Blizzard Entertainment World of WarCraft: Shadowlands