Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 20:53
PlayStation 5 Digital Edition
2518V

PS5 i akcesoria do PlayStation 5 na oficjalnych materiałach

Na dwa tygodnie przed amerykańską premierą, Sony opublikowało właśnie zestaw materiałów prezentujących dwa modele PlayStation 5 oraz zestaw wszystkich oficjalnych akcesoriów do PS5. Zdjęcia dostępne w wysokiej rozdzielczości prezentują się naprawdę nieźle.

Redakcje na całym świecie sprawdzają już PlayStation 5 i przygotowują swoje recenzje next-genowego urządzenia, ale Sony nie może już tylko wyczekiwać na ostateczne opinie dziennikarzy. Japoński producent opublikował właśnie serię odpicowanych materiałów, na których zobaczymy wszystkie urządzenia przygotowane przez Sony na premierę nowej generacji.

PlayStation 5, PlayStation 5 Digital Edition, DualSense, słuchawki, ładowarka i kamera – są to aktualnie wszystkie oficjalnie dostępne produkty przygotowane przez Sony na listopad. Gracze mogli sięgnąć po dwa next-geny (aktualnie konsole są wyprzedane) oraz firma przygotowała zestaw akcesoriów.

Należy na pewno wspomnieć, że pierwsi gracze ze Stanów Zjednoczonych od początku tygodnia odbierają już swoje DualSense czy też headsety Pulse 3D – Sony zezwoliło na wcześniejszą dystrybucję urządzeń.

Teraz możemy sprawdzić ładne materiały w wysokiej rozdzielczości, a z tego miejsca przypominam jeszcze o naszym porównaniu PlayStation 5 i Xboksa Series X oraz unboxingu nowego PlayStation.

PS5 oficjalne materiały 1

PS5 oficjalne materiały 2

PS5 oficjalne materiały 3

PS5 oficjalne materiały 4

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: DualSense PlayStation 5 ps5 puls 3d sony