Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 20:24
Songbird Michael Bay
860V

Songbird od Michaela Baya na pierwszym zwiastunie. Film inspirowany pandemią koronawirusa

Michael Bay został producentem nowego filmu postapokaliptycznego, którego autorzy podjęli się tematu pandemii. Twórcy jednak przedstawią fatalną wizję świata i pierwszy zwiastun wygląda naprawdę ciekawie. Zobaczcie materiał promujący „Songbird”.

O „Songbird” pisaliśmy pierwszy raz w maju i najwidoczniej prace na planie zostały zakończone, ponieważ dzisiaj zaprezentowano pełny zwiastun filmu. Za propozycję w roli reżysera odpowiada Adam Mason („Into The Dark”), scenariusz przygotował Simon Boyes („Misconduct”), ale to właśnie Michael Bay promuje propozycję swoim nazwiskiem.

Twórca cenionych i widowiskowych obrazów kilka miesięcy temu zapowiedział, że akcja „Songbird” została umiejscowiona w niedalekiej przyszłości. Ludzie sądzili, że pandemia została pokonana, jednak niespodziewanie wirus powrócił z bardzo groźną mutacją, przez którą rozpoczął się ponowny lockdown.

W produkcji poznamy historię Nico oraz Sary, którzy nie mogą się spotkać przez aktualną sytuacje na świecie. Przez COVID-23 rząd Stanów Zjednoczonych przygotował specjalne obozy dla zarażonych, ale nie bez powodu nikt nie chce do nich trafić.

„Songbird” ma zadebiutować wkrótce, ale raczej nie możemy spodziewać się premiery w kinach. Sprawdźcie naszą recenzję pierwszych odcinków serialu „Król” i filmu zatytułowanego „Mroczne wody”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film michael bay Songbird trailer zwiastun