Songbird od Michaela Baya na pierwszym zwiastunie. Film inspirowany pandemią koronawirusa

Filmy i seriale
1034V
Songbird od Michaela Baya na pierwszym zwiastunie. Film inspirowany pandemią koronawirusa
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2020, 20:24

Michael Bay został producentem nowego filmu postapokaliptycznego, którego autorzy podjęli się tematu pandemii. Twórcy jednak przedstawią fatalną wizję świata i pierwszy zwiastun wygląda naprawdę ciekawie. Zobaczcie materiał promujący „Songbird”.

O „Songbird” pisaliśmy pierwszy raz w maju i najwidoczniej prace na planie zostały zakończone, ponieważ dzisiaj zaprezentowano pełny zwiastun filmu. Za propozycję w roli reżysera odpowiada Adam Mason („Into The Dark”), scenariusz przygotował Simon Boyes („Misconduct”), ale to właśnie Michael Bay promuje propozycję swoim nazwiskiem.

Twórca cenionych i widowiskowych obrazów kilka miesięcy temu zapowiedział, że akcja „Songbird” została umiejscowiona w niedalekiej przyszłości. Ludzie sądzili, że pandemia została pokonana, jednak niespodziewanie wirus powrócił z bardzo groźną mutacją, przez którą rozpoczął się ponowny lockdown.

W produkcji poznamy historię Nico oraz Sary, którzy nie mogą się spotkać przez aktualną sytuacje na świecie. Przez COVID-23 rząd Stanów Zjednoczonych przygotował specjalne obozy dla zarażonych, ale nie bez powodu nikt nie chce do nich trafić.

„Songbird” ma zadebiutować wkrótce, ale raczej nie możemy spodziewać się premiery w kinach. Sprawdźcie naszą recenzję pierwszych odcinków serialu „Król” i filmu zatytułowanego „Mroczne wody”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper