Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 16:34
Tetris Effect: Connected
588V

Tetris Effect: Connected na rozgrywce z Xboksa Series X. Gameplay pokazuje PVP i kooperację

Przyszli posiadacze Xboksów Series X i Xboksów Series S otrzymają możliwość zagrania w Tetris Effect: Connected. Rozbudowana wersja cenionej gry trafi na sprzęt Microsoftu i będzie dostępna z dodatkową zawartością. Dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentują się sieciowe tryby.

Tetris Effect zebrał wiele pochwał po premierze na PlayStation 4. Następnie twórcy zdecydowali się przenieść tytuł na PC, a kilka tygodni temu Microsoft potwierdził Tetris Effect: Connected. Jest to wypakowana wersja produkcji, która otrzyma między innymi nowe tryby.

W grze sprawdzimy tryb PVP, w którym gracze będą rywalizować ze sobą, o jak najlepsze wynik – zmagania będą przypominać rywalizację z Mistrzostw Świata Tetrisa, więc jeśli mieliście okazję rywalizować w oficjalnych zawodach, to na pewno będziecie gotowi na zmagania. Twórcy przygotowali także kooperację, w której grupa graczy zmierzy się z bossem sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Produkcja Resonair na pewno nie będzie najmocniejszym tytułem dostępnym na premierę nowej generacji, ale jestem pewien, że wielu graczy chętnie zapozna się z tą wersją. Na poniższej rozgrywce możecie sprawdzić gameplay z wersji na Xboksa Series X.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Enhance Games Resonair Tetris Effect