Bugsnax otrzymał premierowy zwiastun. Sprawdźcie grę z listopadowego PS Plus

News
1582V
Bugsnax otrzymał premierowy zwiastun. Sprawdźcie grę z listopadowego PS Plus
Iza Łęcka | 29.10.2020, 08:50

Sony ujawniło bardzo mocną ofertę listopadowego PlayStation Plus, a w krok za Japończykami podążyli twórcy Bugsnax, prezentując premierowy zwiastun swojej gry. Sprawdźcie materiał zachęcający do nowej generacji.

W czerwcu Sony zapowiedziało kilka mniejszych produkcji zmierzających na PlayStation 5, a wśród nich na liście pojawił się Bugsnax. Produkcja zabierze graczy na przedziwną wyspę, na której poznawać będą na istoty będące hybrydą zwierząt i  jedzenia. Tytuł jeszcze przed premierą zyskał wielu sympatyków, którzy z niemałym entuzjazmem zapoznają się z przygotowaną koncepcją rozgrywki.

Deweloperzy z Young Horses na początku października świętowali zakończenie prac nad grą i potwierdzili udostępnienie produkcji na premierę PS5. Obecnie możemy mieć też pewność, że wielu graczy zapozna się z propozycją dzięki abonamentowi PlayStation Plus.

Studio opublikowało premierowy zwiastun, który prezentuje przeróżne postacie z nowego świata, polowanie i zdobywanie ich, zapowiadając jednocześnie rozgrywkę – w Bugsnax stwierdzenie „jesteś tym, co jesz” nabiera bezpośredniego znaczenia ;). Wyspa Snaktooth Island już od 12 listopada będzie stała otworem przed pierwszymi graczami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper