Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 20:22
PS5 Trofea PlayStation 5
1693V

PS5 otrzymał nową funkcję dla trofeów. PlayStation 5 tworzy materiał wideo w trakcie zdobywania pucharka

Sony chce upamiętnić wyczyny graczy i teraz zdobycie upragnionego pucharka nie zostanie tylko uwiecznione za pomocą screena. Fani marki PlayStation będą mogli dzielić się automatycznie przygotowanymi filmami nagranymi przez PS5.

Od wczoraj w naszej redakcji sprawdzamy możliwości dwóch konsol nowej generacji – zobaczcie nasze unboxingi PlayStation 5 i Xboksa Series X. Nie możemy jeszcze podzielić się wszystkimi wrażeniami z gier oraz sprzętów, ale otrzymaliśmy zgodę, by przedstawić małą funkcję PlayStation 5.

Sony zdecydowało się na ciekawy ruch – PS5 upamiętni teraz zdobywane trofea i gracze otrzymają możliwość udostępnienia krótkich materiałów wideo. Na naszym filmie zobaczycie dwa wbite pucharki z Astro's Playroom. Oczywiście podczas rozgrywki nie widzimy tego dużego paska, który pojawia się na dole ekranu. W trakcie gry widzimy tylko ikonkę – zobaczycie ją podczas rozgrywki.

PS5 oferuje wiele podobnych, świetnych rozwiązań, ale aktualnie nie możemy zdradzać za wiele. Możecie mieć jednak pewność, że przygotowujemy dla Was szereg materiałów, dzięki którym każdy czytelnik PPE.pl będzie gotowy na nową generację PlayStation.

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony