Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 19:44
PlayStation App
3935V

PlayStation App powraca w nowej wersji. Sony przedstawiło aplikację do PS5 i PS4

Jeszcze przed premierą PS5 gracze mogą pobrać nowe PlayStation App, dzięki któremu otrzymają dostęp do swoich kont z PlayStation. Aplikacja w pełni wspiera konsole dwóch generacji japońskiego producenta. Poznajcie szczegóły.

Sony zaprasza graczy do pobierania nowej aplikacji dla PlayStation 5 i PlayStation 4. Nowa aplikacja towarzysząca pozwala rozmawiać ze znajomymi otrzymywać najnowsze wiadomości o grach i pobierać gry na konsole dwóch generacji od japońskiej korporacji.

Fani marki PlayStation teraz znacznie łatwiej sprawdzą, kto jest online i w jakie produkcje z PS4 i PS5 gra, mogą przeglądać profile oraz kolekcje trofeów czy też nawet będą planować kolejne sesje w trybach sieciowych.

Aplikacja pozwoli także na szybki dostęp do PlayStation Store – będziemy płynnie przeglądać ofertę lub kupować nowe produkty. Gracze będą także otrzymywać codzienne informacje ze świata PlayStation, a powiadomienia na ekranie blokady telefonu sprawią, że nigdy nie przegapimy zaproszenia do rozgrywki.

PlayStation App to także narzędzie do sterowania konsolami – aplikacja pozwoli nam na szybkie zwolnienie miejsca z pamięci PS5 podczas zdalnego pobierania, a nawet uruchomimy next-genową konsolę Sony.

Jesteście zainteresowani? PlayStation App pobierzecie korzystając z poniższych odnośników:

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi materiałami z PlayStation 5: zobaczcie unboxing PS5 oraz sprawdźcie gameplay z pierwszej gry.

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PlayStation App PS4 PS5