Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 12:00
No More Heroes 3
255V

No More Heroes 3 zalicza opóźnienie. Gra zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

Dla graczy, którzy wyczekują na No More Heroes 3 poniższa informacja zapewne nie jest wielkim zaskoczeniem. Grasshopper Manufacture potrzebuje więcej czasu na dokończenie prac nad produkcją. Premiery nowej przygody zabójcy Travisa Touchdowna spodziewać się możemy w przyszłym roku.

Premiera No More Heroes III w 2020 roku byłaby sporą niespodzianką. Pod koniec ubiegłego roku zostaliśmy zaskoczeni zwiastunem, jednak od tego czasu brakowało wyczekiwanych materiałów z produkcji. Goichi Suda raz zabawił się z fanami, prezentując gameplay, który stanowił tło do prezentacji – większość uwagi skupiona była na deweloperze znajdującym się na pierwszym planie, który opowiadał o przebiegu prac nad grą. W międzyczasie opublikowano zaledwie jeden screen.

Obecnie Suda potwierdził, że „wszyscy pracownicy Grasshopper ciężko pracowali nad rozwojem gry w nadziei na jej wydanie w 2020 roku”, ale jak możecie się spodziewać powodem opóźnienia okazał się COVID-19. Pandemia skutecznie zaburzyła harmonogram prac, powodując niespodziewane opóźnienie w przebiegu projektu.

Deweloper przeprosił fanów i prosił o zrozumienie sytuacji. Zespół cały czas pracuje nad rozwojem nowej przygody płatnego zabójcy, dlatego też w przyszłym roku częściej usłyszymy o tytule.

Reżyser gry potwierdził również, że Darick Robertson, autor komiksów „The Boys”, dołączył do zespołu i będzie pomagał w przygotowaniu ilustracji. W następnych miesiącach otrzymamy dodatkowe materiały prezentujące efekty prac studia oraz samego Robertsona.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Grasshopper Manufacture Marvelous No More Heroes III