Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2020 09:07
PlayStation 5 w redakcji PPE - 1
10993V

PS5 w redakcji PPE.pl! Rozpoczynamy wielkie testy PlayStation 5

Na ponad trzy tygodnie przed europejską premierą, PS5 wylądowało w redakcji PPE.pl. Teraz nadejdzie czas dogłębnych testów, sprawdzania wydajności nowej platformy, ogrywania next-genowych gier i publikowania konkretnych wrażeń. Nadchodzą interesujące dni na naszym portalu, na które już teraz możemy Was z przyjemnością zaprosić.

PlayStation Polska dostarczyło do redakcji PPE.pl egzemplarz PlayStation 5, który w następnych dniach będziemy rozkładać na czynniki pierwsze. Sprawdzimy kulturę pracy, ogramy wszystkie najważniejsze, premierowe tytuły, przyjrzymy się kontrolerowi DualSense, opowiemy naszej społeczności o menu oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy warto już teraz sięgnąć po next-genowe PlayStation?

Z tego miejsca pragnę zaprosić naszą społeczność na serię materiałów. Jeszcze dzisiaj pokażemy konsolę, może nawet pokusimy się na małe porównanie, ale także przedstawimy wstępne wrażeniach z pierwszego tytułu – będzie to także idealna okazja, by podzielić się pierwszą opinią o kontrolerze do PS5.

Macie jakieś pytania dotyczące PlayStation 5 lub chcielibyście poruszyć konkretne zagadnienie? Dajcie znać w komentarzach. Chętnie przeczytam Wasze opinie i postaram się odpowiedzieć na najważniejsze pytania oraz (w miarę możliwości) pokażę oczekiwane przez naszych czytelników elementy PS5.

Wpadajcie do nas każdego dnia – nowa generacja już tutaj jest!

PlayStation 5 w redakcji PPE - 1

Tagi: playstation 5 ps5 sony