Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 20:26
Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka
16110V

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka dostępny za darmo. Sprawdźcie wielką historię stworzoną przez fanów

Premierowy zwiastun Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka powinien zachęcić wielu graczy do najnowszej produkcji przygotowanej przez fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Wielka modyfikacja jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

O Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka pisaliśmy na portalu od dawna. W zeszłym miesiącu miałem okazję przedstawić porównanie grafiki, na którym autorzy pokazali progres wykonany przez lata, a Mateusz w ostatniej recenzji nie ukrywał zachwytów nad pracą społeczności.

Od dzisiaj z Pożegnaniem Białego Wilka mogą zapoznać się wszyscy gracze na PC, którzy posiadają Wiedźmina 2. Twórcy zapraszają do pobierania modyfikacji, która jest dostępna za darmo – sami zainteresowani podkreślają, że jest to niekomercyjna produkcja fanowska realizowana non profit.

„Pożegnanie Białego Wilka” to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii książek i gier Wiedźmin. Stworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój. Podczas trzech dni (i nie tylko), które przedstawi nasza przygoda, zobaczycie powroty ich najbliższych przyjaciół, zaskakujących gości, ciekawe opowieści oraz… niejedną historię miłosną.

Sympatycy uniwersum Andrzeja Sapkowskiego mogą liczyć na około 8 godzin darmowej zabawy, która wyjaśnia wiele wątków z trylogii CD Projekt RED i przedstawia świetną historię. Nie brakuje głosów, że dla tej pozycji warto odkurzyć blaszaka i nawet zatwardziali konsolowcy powinni poznać przygodę na PC.

Zamierzacie sprawdzić Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka? Zerknijcie na premierowy zwiastun, który pokazuje atuty pozycji.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka znajdziecie na:

Źródło: YouTube.com

Tagi: PBWwitcher Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka