Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 18:27
Oscar Issac jako Moon knight
998V

Oscar Isaac jako Moon Knight. Aktor negocjuje rolę w Marvel Cinematic Universe

Marvel Cinematic Universe może zyskać kolejną cenioną i doświadczoną gwiazdę. Oscar Isaac negocjuje swoją rolę w serialu „ Moon Knight”, a nie brakuje głosów, według których Isaac jest już częścią MCU.

Oscar Isaac to doświadczony aktor, którego mogliście oglądać w między innymi „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” i „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (Poe Dameron), „Ex Machina” (Nathan), „Co jest grane, Davis?” (Llewyn Davis), „X-Men: Apocalypse” (Apocalypse), a w przyszłym roku zobaczymy go w nowej „Diunie” (Książę Leto Atryda).

Teraz redakcja Deadline informuje, że Marvel chce dołączyć Oscara Isaaca do swojego Marvel Cinematic Universe i obsadzić go w głównej roli serialu „Moon Knight”. Jeremy Slater („Umbrella Academy” od Netflixa) będzie przewodził grupie scenarzystów w przygotowaniu historii do nowej produkcji z MCU. Aktualnie trwają negocjacje, ale nie brakuje głosów, według których Disney wkrótce przedstawi nową gwiazdę.

Marvel i Disney+ mają również poszukiwać odpowiedniego reżysera, ale obecnie nie ustalono daty rozpoczęcia prac na planie.

Trzeba jednak pamiętać, że korporacja Myszki Miki mierzy się teraz z dużym problemem. Dopiero wczoraj udało się zakończyć prace na planie drugiego filmu z nowej fazy Marvel Cinematic Universe i choć Disney chce skupić się bardziej na streamingu, to korporacja prawdopodobnie nie odpuści kinowych premier, a jak wiadomo – z tymi jest problem.

Źródło: https://deadline.com/2020/10/moon-night-oscar-isaac-marvel-1234602805/

Tagi: Disney disney+ Marvel Cinematic Universe MCU Moon Knight Oscar Isaac