Iza Łęcka Iza Łęcka 26.10.2020 10:50
Shang-Chi and the Legend of Ten Rings
1092V

Twórcy Shang-Chi z MCU przynoszą dobre wieści. Zakończono prace na planie

„Shang-Chi and the Legend of Ten Rings” to drugi film z IV Fazy Marvel Cinematic Universe, którego prace na planie zostały zakończone. Produkcja ma zadebiutować na wielkim ekranie w przyszłym roku.

Pierwszy raz o „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings” informowaliśmy na portalu w 2018 roku – jest to pierwszy superbohater z Azji, którego historię zobaczymy w ramach Marvel Cinematic Universe.

Prace na planie zostały przerwane w marcu, jednak aktorzy już w lipcu powrócili do nagrywania kolejnych scen. Obecnie potwierdzono, że „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings” został nakręcony i będzie gotowy na przyszłoroczną premierę.

Pozytywną wiadomość potwierdzili Destin Daniel Cretton (reżyser) oraz Simu Liu (odtwórca głownej roli), więc w najbliższym czasie twórcy odpowiedzialni za post-produkcję będą dopracowywać widowisko, przygotowując obraz do wielkiej premiery 9 lipca.

„Shang-Chi and the Legend of Ten Rings” jest drugim filmem z IV Fazy Marvel Cinematic Universe – wcześniej Marvel potwierdził zakończenie prac nad „Czarną Wdową”, której debiut miał odbyć się 1 maja 2020 roku, jednak wydarzenia na świecie skłoniły Disney do zmiany planów.

Wkrótce powinna ruszyć kampania marketingowa „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings”, dzięki której zobaczymy, jak prezentuje się Simu Liu w tytułowej roli.

Twórcy Shang-Chi z MCU przynoszą dobre informacje. Zakończono prace na planie - 1

Twórcy Shang-Chi z MCU przynoszą dobre informacje. Zakończono prace na planie - 2

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/marvels-shang-chi-film-has-finished-filming/1100-6483730/

Tagi: Marvel Cinematic Universe MCU Shang-Chi Shang-Chi and the Legend of Ten Rings