Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 18:01
Destruction AllStars bohaterka
847V

Destruction AllStars zawiera mikrotransakcje. Sony ujawnia kolejne szczegóły

Sony odświeżyło zakładkę Destruction AllStars i potwierdziło ważny szczegół dotyczący produkcji. Tytuł będzie dostępny na rynku za 349 zł, a mimo to otrzyma „opcjonalne zakupy w grze”. Jest to wyłącznie opcja, ale oczywiście część graczy nie jest zadowolonych z podjętej decyzji.

Już wczoraj otrzymaliśmy szereg informacji o Destruction AllStars i ujawnione szczegóły pozwoliły przypuszczać, że produkcja Lucid Games Limited otrzyma mikropłatności. Na Twitterze pojawiły się głosy graczy, którzy nie wierzyli w taki ruch (w końcu gra kosztuje 349 zł), ale część przyszłych posiadaczy PlayStation 5 spodziewało się takiej decyzji.

Teraz Sony zaktualizowało podstronę Destruction AllStars na PlayStation.com, gdzie zostały dodane ważne informacje – do sieciowej rozgrywki niezbędne jest członkostwo PS Plus oraz produkcja posiada „opcjonalne zakupy w grze”.

Deweloperzy wciąż nie zaprezentowali konkretnej rozgrywki, ale na stronie zostały dodane nowe informacje o grze – w tytule pojawi się 16 kierowców oraz 28 pojazdów, ale bohaterowie posiadają również swoje spersonalizowane samochody, które „potrafią zmienić przebieg każdego spotkania”.

W Destruction AllStars znajdziemy ponad 50 zawodów dla pojedynczego gracza, w których będziemy odblokowywać skórki, emotki, sztandary, a wszystkie spotkania rozegramy na pięciu „globalnych arenach”. Akcja przyspieszy podczas rozgrywki sieciowej:

„Przyspiesz tempo akcji i weź udział w 16-osobowych starciach online ze znajomymi. Rozpocznij szybką sesję gry, zdobywaj PD w starciach rankingowych, przyćmij wszystkich w licznych starciach dnia meczowego, pomścij poprzednie porażki podczas stałej rywalizacji i odkryj nowe, tymczasowe zmiany zasad w zawodach specjalnych.”

Destruction AllStars wykorzysta również szybkie wczytywanie, adaptacyjne triggery, wibracje DualSense oraz technologię 3D Audio:

  • Oszałamiająca grafika: Czy totalna destrukcja kiedykolwiek wyglądała tak dobrze? Poznaj globalny fenomen zmotoryzowanej walki w niesamowicie wyraźnej rozdzielczości 4K.3 Szybkie wczytywanie: Chaos nie czeka na nikogo! Wybierz swoją AllStar i przyspiesz akcję niemal błyskawicznymi czasami wczytywania na ultraszybkim dysku SSD konsoli PS5.
  • Adaptacyjne spusty: Przeżyj niesamowite wrażenia z jazdy! Uzyskasz niesamowite wrażenia z jazdy każdym pojazdem, dzięki adaptacyjnym spustom kontrolera bezprzewodowego DualSense™.
  • Wrażenia dotykowe: Łup! Poczuj uderzenia i zderzenia, kiedy dwa serwomechanizmy kontrolera bezprzewodowego DualSense™ symulują Twoje akcje w grze poprzez immersyjne zwrotne informacje sensoryczne.
  • Technologia dźwięku 3D Tempest: Tak właśnie ma brzmieć chrzęst uderzenia we wroga! Usłysz oszałamiającą atmosferę stadionu w 360 stopniach, dzięki technologii dźwięku 3D Tempest.

Sprawdźcie pierwszy zwiastun gry i kilka nowych screenów:

Destruction AllStars screeny - 1

Destruction AllStars screeny - 2

Destruction AllStars screeny - 3

Destruction AllStars screeny - 4

Destruction AllStars screeny - 5

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/games/destruction-allstars/

Tagi: Destruction AllStars Lucid Games Sony Interactive Entertainment