Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.10.2020 15:08
Visage - data premiery
820V

Visage. Psychologiczny horror trafi na konsole i PC już w przyszłym tygodniu

Po spędzeniu nieco ponad dwóch lat w fazie Wczesnego dostępu, psychologiczny horror Visage w końcu doczeka się swojej pełnej wersji, którą ekipa SadSquare Studio wrzuci również na konsole!

Visage dostępne jest na Steam już od 2 października 2018 roku, gdzie przez bite dwa lata zebrało całkiem spore grono zadowolonych odbiorców - niepełną wersję gry oceniło aż 2641 osób i średnia ich opinii wynosi aż 87%. 

Teraz deweloperzy udostępnili zwiastun ujawniający datę premiery dopieszczonego już straszaka zainspirowanego pierwotnie takimi tytułami jak P.T. od Konami i Hideo Kojimy. Produkcja SadSquare Studio pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz Steam już 30 października, a więc za dosłownie kilka dni.

Aktualni posiadacze Visage otrzymają pełniaka jako darmową aktualizację, lecz przy okazji zachęcają do jak najszybszego zakupu gry - dlaczego? Tylko do 28 października jej cena wynosić będzie aktualne 89,99 zł, lecz po wspomnianym terminie całość podrożeje o równowartość 15 dolarów, czyli mniej więcej 50-60 złotych. 

Rozgrywka w nadchodzącym horrorze przypominać może połączenie P.T. z kultową Amnesią - akcja rozgrywa się bowiem w dużym domu opanowanym przez zbłąkane duchy zamordowanych w nim niegdyś osób, zaś my jako gracz musimy rozwikłać ich zagadkę nie popadając w obłęd wywołany strachem. W tym celu musimy między innymi trzymać się światła, tak jak to ma miejsce w Amnesii.

Tagi: data premiery SadSquare Studio Visage wczesny dostęp