Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.10.2020 12:30
Creed 3 powstaje
3795V

Creed 3 powstanie! Poznaliśmy nazwisko reżysera trzeciej odsłony pobocznej serii Rocky'ego

Potwierdziły się właśnie doniesienia o planach na zrealizowanie trzeciej odsłony popularnej serii bokserskiej "Creed". Reżyserią zajmie się główny aktor!

Filmowa seria "Creed" to swoisty spin-off niezwykle kultowego już cyklu o Rockym Balboa, w którego wcielał się swego czasu Sylvester Stallone. Poboczna seria skupia się na bokserze młodego pokolenia, choć znany aktor kina akcji odgrywa tam sporą rolę. Niedługo po premierze drugiej odsłony bardzo głośno było o planach na stworzenie potencjalnej kontynuacji.

I wygląda na to, że właśnie pojawiło się potwierdzenie tych doniesień. Co więcej, serwis Collider przekazał, kto zajmie się reżyserią! Odpowiedzialność za to spocznie na barkach Michaela B. Jordana. Będzie to debiut aktora w tej roli i bez wątpienia ciekawy pomysł ze strony osób odpowiedzialnych za film. Gwiazdor od samego początku jest przecież związany z produkcją.

Niestety wciąż nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat fabuły projektu i ciężko jakkolwiek spekulować. "Creed 2" stanowił bowiem zamkniętą całość. Jak jednak pokazały filmy z serii "Rocky" - w tematyce sportów walki zawsze da się pójść jeszcze krok dalej i opracować coś zupełnie nowego. Fani zdają się zadowoleni z wyboru reżysera, więc pozostaje czekać.

 

Źródło: https://collider.com/creed-3-michael-b-jordan-director/

Tagi: Creed film Michael B. Jordan Rocky