Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2018 09:08
Creed 2 na zwiastunie. Uczeń Rocky'ego przygotowuje się do walki
995V

Creed 2 na zwiastunie. Uczeń Rocky'ego przygotowuje się do walki

Adonis Creed już wkrótce weźmie udział w swojej najważniejszej walce. Młody bokser musi zmierzyć się z demonami przeszłości, ale na jego szczęście może korzystać z cennych rad Rocky'ego. Zapowiada się wyjątkowo ciekawy pojedynek.

„Creed 2” kontynuuje historię Adonisa Creeda, czyli młodego boksera korzystającego z rad Rocky'ego Balboa. Pięściarz w swojej drugiej przygodzie zmierzy się z Vitorem Dragonem, czyli synem Ivana Dragona, który zabił jego ojca.

X-Men: Dark Phoenix na zwiastunie! Pierwsza prezentacja nowej historii mutantów

Za reżyserię odpowiada Steven Caple Jr., który nie ma na swoim koncie wielu wyjątkowych produkcji – pracował aktualnie wyłącznie przy „The Land”, „A Different Tree” oraz serialu „Rapture”. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę, że nad scenariuszem i pewnie całym projektem czuwa Sylvester Stallone.

Pierwszy „Creed” został ciepło przyjęty przez widzów oraz krytyków – opowieść zgarnęła oceny na poziomie 85% i bez wątpienia był to dobry powrót uniwersum Rocky'ego, więc mogliśmy mieć pewność, że Warner Bros. pójdzie za ciosem i przedstawi kolejną historię.

Premiera „Creed 2” odbędzie się już pod koniec listopada, więc jeśli należycie do fanów sportowych dramatów z Stallonem w roli głównej to pamiętajcie o tej produkcji.

Tagi: creed creed 2 film trailer zwiastun