Ghost of Tsushima: Legends cieszy się dużym zainteresowaniem. Przez weekend rozegrano ponad 2 miliony meczów

News
1081V
Ghost of Tsushima: Legends cieszy się dużym zainteresowaniem. Przez weekend rozegrano ponad 2 miliony meczów
Kajetan Węsierski | 24.10.2020, 12:30

Najnowsza aktualizacja, która rozszerza świetny projekt od Sucker Punch o Tryb Wieloosobowy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Twórcy odpowiadają w najlepszy sposób - zapowiadając dalszy rozwój projektu.

Ghost of Tsushima: Legends to darmowe rozszerzenie do świetnie przyjętego hitu od Sucker Punch, które pozwala przeżywać prawdziwe, samurajskie przygody wraz z innymi graczami, w Trybie Multiplayer. Projekt zadebiutował zaledwie tydzień temu, a jeśli jesteście ciekawi naszej opinii, to koniecznie rzućcie okiem na recenzję Mateusza, który zarysował, czym właściwie ów tytuł jest.

Czego by nie mówić, wiele wskazuje na to, że wieloosobowa zabawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pozwala tak sądzić wynik, którym podzielili się twórcy w specjalnym wpisie na blogu. Wynika z niego, że tylko przez pierwszy weekend od debiutu, rozegrano ponad 2 miliony meczów!

Z tego względu Sucker Punch zamierza dalej bardzo intensywnie rozwijać doświadczenia oferowane w tym trybie. Już niedługo wystartują bowiem zupełnie nowe Wyzwania Tygodniowe oraz specjalny Raid! Ten drugi ma nosić nazwę "The Tale of Iyo" i ruszyć już 30 października, a więc w najbliższy piątek. Szykuje się niezła zabawa, a jeśli jesteście ciekawi szczegółów, koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę.

Źródło: https://www.suckerpunch.com/ghost-of-tsushima-legends-week-one-update/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper