Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 17:53
PS5 DualSense Unboxing
2972V

PS5 DualSense na pełnej prezentacji. Zobaczcie unboxing i rozgrywkę z Xbox Game Pass (Cloud Gaming)

Jednak nie musimy czekać do przyszłego tygodnia, by móc zobaczyć pierwsze materiały związane z premierą PlayStation 5. Austin Evans jako pierwszy na świecie otrzymał możliwość przygotowania unboxingu DualSense i dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się pad od PS5.

Sony pokazało DualSense już kilka miesięcy temu, ale dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy unboxing kontrolera. Austin Evans nie tylko otrzymał szansę pokazania szczegółów Xboksa Series X, ale teraz zaprezentował pada do PlayStation 5. YouTuber dokładnie przedstawia pudełko, a później bawi się sklepową wersją pada.

Na filmie zobaczycie także kilka porównań z różnymi padami, ale Austin zdradza także swoje pierwsze wrażenia – wspomina między innymi o innym doświadczeniu podczas klikania triggerów. Na filmie zobaczycie nawet pada do next-genowego Xboksa, który otrzymał tylko kilka mniejszych zmian względem swojego poprzednika.

Austin Evans próbował podłączyć DualSense do PlayStation 4, a nawet grał na urządzeniu w Forzę Horizon 4 – wszystko za sprawą smartfona i Xbox Game Pass (Cloud Gaming). Na filmie zobaczycie także propozycję Sony rozłożoną na części.

Sprawdźcie także dokładną prezentację pudełka do PlayStation 5pierwsze redakcje otrzymują już sprzęt, więc wkrótce poznamy konkrety dotyczące PS5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DualSense playstation 5 ps5