Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 14:15
PS5 konsola Sony
3340V

PS5 trafia do pierwszych redakcji. Szykujcie się na konkretne testy PlayStation 5

W następnym tygodniu powinniśmy już otrzymać bardzo konkretne szczegóły dotyczące PS5. Jeff Bakalar zaprezentował pudełko PlayStation 5, ale oczywiście aktualnie dziennikarz nie może powiedzieć za wiele.

W ostatnich tygodniach niemal systematycznie pojawiały się opinie dotyczące Xboksa Series X. Dziennikarze sprawdzali temperaturę, możliwości wstecznej kompatybilności czy też szybkość wczytywania gier. Teraz jednak nadciąga moment, gdy redakcje z całego świata sprawdzą, jakie atrakcje szykuje dla graczy Sony.

Jeff Bakalar z redakcji CNET potwierdził, że otrzymał już PlayStation 5 i aktualnie oczywiście nie może powiedzieć za wiele. Sony pewnie przygotowało szczegółowe daty poszczególnych publikacji, więc na kolejne materiały musimy zaczekać. Będąc zupełnie szczerym – jestem zaskoczony, że Bakalar mógł opublikować ten krótki materiał, ale najwidoczniej otrzymał zgodę Sony na taki teaser.

Teraz pozostaje tylko zaczekać kilka dni i pewnie na początku przyszłego tygodnia lub gdzieś w połowie poznamy pierwsze wrażenia, a później zapoznamy się z konkretnymi szczegółami dotyczącymi PlayStation 5.

Musicie pamiętać, że teksty dotyczące PlayStation 5 pojawią się wcześniej ze względu na amerykańską premierę – sprzęt zadebiutuje 12 listopada w między innymi USA.

Austin Evans również dał do zrozumienia, że posiada PS5:

[Aktualizacja #1]

PS5 trafia do kolejnych redakcji oraz osób związanych z marką PlayStation:

Brandon Cole potwierdza otrzymanie konsoli:

The Washington Post:

GamesRadar:

The Washington Post:

Geoff:

Redakcja IGN przygotowała małe porównanie:

Źródło: Twitter: jeffbakalar

Tagi: playstation 5 ps5 sony