Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 20:00
Ciri i Kitsune CD Projekt RED
4461V

Ciri i Kitsune wyglądają cudownie. CD Projekt RED zaprezentował unboxing figurki

Pierwsi gracze już wkrótce otrzymają fantastyczną figurkę Ciri i Kitsune, więc CD Projekt RED zaprezentował oficjalny unboxing gadżetu przygotowanego dla największych fanów uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.

CD Projekt RED postanowił przenieść Geralta i Ciri do Kraju Kwitnącej Wiśni. W grudniu zeszłego roku miałem okazję zaprezentować 36-centymetrową, ręcznie malowaną figurkę Lwiątka z Cintry, która otrzymała od projektantów żółte kimono, a jej towarzyszem został Kitsune. Jest to japońskie określenie lisa, który w mitologii jest przedstawiony jako postać magiczna.

Premiera Ciri i Kitsune została zaplanowana na październik i najwidoczniej zainteresowani mogą przygotowywać się na paczki. CD Projekt RED przedstawił całą figurkę i trzeba przyznać – całość wygląda pięknie. Twórcy zadbali o świetne detale i wojowniczka na pewno będzie świetnie prezentować się na półkach w jaskiniach graczy.

Trzeba na pewno pamiętać, że taka przyjemność została wyceniona na 1087 zł, więc tylko kolekcjonerzy lub najwięksi fani serii mogli zdecydować się na zakup figurki, ale jak już wspomniałem – od dawna nie można zamówić Ciri, więc możemy mieć pewność, że CD Projekt RED nie narzekał na brak zainteresowania.

Wcześniej Polacy ujawnili także Trauma Team Elite Response Unit Figure, ale akurat ta figurka jest wciąż dostępna.

Źródło: YouTube.com
Twitter: GwentBro

Tagi: CD Projekt RED ciri Ciri i Kitsune figurka Wiedzmin Wiedźmin 3