Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2020 12:47
Joker wbiega w HBO GO
1446V

HBO GO na listopad. Joker i inne hity potwierdzone na zwiastunach

Subskrybenci usługi HBO GO w listopadzie będą mogli cieszyć się z niezwykle różnorodnej oferty. Najnowszy zwiastun przedstawia nowości debiutujące w nadchodzącym miesiącu – wśród nich znajdziemy między innymi wyczekiwanego Jokera, kolejny sezon „Mrocznych materii” czy „To: Rozdział 2”.

Jesienne wieczory sprzyjają częstszym seansom przed telewizorem, z czego doskonale zdają sobie sprawę platformy streamingowe. Choć nie poznaliśmy jeszcze oferty Netflixa, możemy potwierdzić, że konkurencja nie próżnuje – oferta HBO GO na listopad zapowiada się niezwykle obiecująco, na co mogliśmy mieć już nadzieję po publikacji wstępnej listy.

HBO przedstawiło nowości debiutujące w następnym miesiącu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje głośny, nagrodzony dwoma Oscarami „Joker” z błyskotliwą kreacją Joaquina Phoenixa. Fani wielkich emocji również znajdą coś dla siebie, zadebiutuje bowiem „To:Rozdział 2” oraz „Trefny szmal”.  Stacja nie zapomina o swoich interesujących serialach – 17 listopada rozpocznie się drugi sezon „Mrocznych materii”, zadebiutuje „Branża” przedstawiająca kulisy działania „wielkiej finansjery”, pojawią się kolejne odcinki „Od nowa”, „Wychowanych przez wilki”, finałowe epizody "Mr. Robot" czy nowy sezon „Hiszpańskiej księżniczki”.

HBO GO w listopadzie zaoferuje szereg różnorodnych propozycji, co możecie sprawdzić na poniższych materiałach. Polecamy Wam również zapoznanie się z recenzjami październikowych nowości stacji: serialu „Od nowa” z Nicole Kidman i Hugh Grantem oraz miniserialu „Dzień trzeci”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo hbo go lista nowości hbo go nowości hbo go