Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2020 16:44
Raya i ostatni smok
935V

Raya i ostatni smok na zwiastunie. Disney pokazuje animację od twórców Krainy Lodu i Vaiany

Disney chce na początku przyszłego roku opowiedzieć zupełnie nową historię. „Raya i ostatni smok” otrzymał pierwszy zwiastun i produkcja może okazać się naprawdę ciekawą propozycją dla fanów animacji. Sprawdźcie materiał prezentujący nową bohaterkę.

„Raya i ostatni smok” to zupełnie nowa historia przygotowana przez Disney. Korporacja chce przedstawić tytułową bohaterkę, która mieszka w krainie nazwanej Kumandra. Jej mieszkańcy podzielili się na grupy, ale Raya ma plan – chce odnaleźć ostatniego smoka, który ma pomóc w przywróceniu pokoju.

Disney postanowił w taki niecodzienny sposób przedstawić księżniczkę, która jest kolejną ciekawą postacią przygotowaną przez korporację. Firma stawia na historie dla całej rodziny i właśnie z tego powodu Raya potrafi zadbać o siebie i od dziecka pragnęła jednego – by stać się strażniczką smoczego klejnotu.

Jak wiadomo Disney zmienił plany dotyczące dystrybucji filmów i chce teraz skupić się na streamingu, ale mimo to „Raya i ostatni smok” ma trafić 12 marca na wielki ekran. Czy to się uda? Miejmy nadzieję, że tak, ale jak wiadomo w tym wypadku wszystko może się jeszcze zmienić. Trzeba jednak przyznać, że pierwszy materiał w ciekawy sposób przedstawia bohaterkę.

Sprawdźcie również zwiastuny „The Mandalorian 2” oraz „Once Upon a Snowman”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney Raya i ostatni smok trailer zwiastun