Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2020 11:08
halo monster energy
1470V

Halo 5 za darmo w promocji Monster Energy dla mieszkańców USA

Tak jak donosiliśmy już w sierpniu, Monster Energy nie przeszkadza opóźnienie premiery Halo Infinite. Firma ruszyła w USA ze świetną akcją promocyjną.

W  ramach akcji Monster Energy można zgarnąć Halo 5 za darmo. Promocja udostępniona jest wyłącznie dla osób przebywających na terenie Stanów Zjednoczonych. Takie osoby po zarejestrowaniu konta na www.Monster-Halo.com mają otrzymać wiadomość z kodem do pobrania Halo 5  - oczywiście za darmo. Promocja ograniczona jest do jednego pobrania gry na osobę.

To nie koniec atrakcji dla fanów Halo. Osoby, które do 31 grudnia 2020 r. kupią limitowane wydania puszek napoju Monster Energy otrzymają Double XP Boosty - do wykorzystania po premierze Halo Infinite, do której ma dojść w 2021 r. na Xbox Series X/S.

Dzięki promocji osoby, które skuszą się na zakupy napojów Monster Energy, będą mogły otrzymać również filtry do wykorzystania w aplikacji Snapchat. Po zaliczeniu trzech wyzwań w tej smartfonowej apce rozdane zostaną przedmioty kosmetyczne do wykorzystania w Halo Infinite (np. emblematy, skórki broni). Więcej na temat tej akcji, która jest dostępna również w Polsce, pisaliśmy tutaj.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/monster-energy-is-giving-away-free-copies-of-halo-5/

Tagi: 343 Industries halo Halo 5: Guardians Microsoft Game Studios monster energy Xbox One