Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2020 12:58
Pac-Man: Mega Tunnel Battle
566V

Pac-Man Battle Royale zapowiedziany. Twórcy inspirują się Nintendo

Prezentacja Pac-Man: Mega Tunnel Battle może zwiastować nadejście wielu klasycznych gier, które zostaną ubrane w szaty Battle Royale. Inspirując się pomysłem Nintendo, twórcy planują zapewnić wielkie bitwy z dobrze znanymi elementami serii.

Koncepcje Tetris 99 oraz Super Mario Bros. 35 mogą zapoczątkować serie premier następnych klasyków, które zaoferują graczom rozgrywkę w popularnej koncepcji Battle Royale. Pac-Man: Mega Tunnel Battle jest tego najlepszym przykładem: korzystając z koncepcji zmagań na arenach, deweloperzy przygotowali pojedynki dla sporej liczby  śmiałków.

Bandai Namco oferuje 64 zawodnikom rywalizację na wielu arenach, podczas której nie tylko trzeba przemieszczać się po labiryntach i ponownie walczyć z duszkami, ale gracze mogą również zjeść swoich przeciwników.

Za tytuł odpowiada Heavy Iron Studios, a produkcja będzie na razie dostępna wyłącznie na Stadii – wczoraj zaprezentowano demo ( do którego sprawdzenia nie jest wymagany abonament), jednak wycinek gry będzie dostępny tylko do 27 października. Premiera na platformie Google odbędzie się 17 listopada, a zaintrygowani gracze muszą przygotować 19,99 dolarów.

Pac-Man: Mega Tunnel Battle jest dostępne „na początku na Stadii”, jednak po pewnym czasie możemy spodziewać się debiutu na pozostałych platformach. Bandai Namco aktualnie nie zdradziło, jak długo potrwa ekskluzywność usługi Google.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-20-pac-man-mega-tunnel-battle-is-a-64-player-battle-royale-game-thats-first-on-stadia

Tagi: Bandai Namco pac-man Pac-Man: Mega Tunnel Battle