Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2020 10:28
Europa Universalis IV i Space Engineers. Zachwalane gry z darmowymi dniami zabawy i dużymi rabatami
537V

Europa Universalis IV i Space Engineers. Zachwalane gry z darmowymi dniami zabawy i dużymi rabatami

Europa Universalis 2 została udostępniona za darmo. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów powaznych gier strategicznych.

Znakomicie oceniana Europa Universalis IV została udostępniona w ramach darmowego weekendu na Steam. Tytuł możemy sprawdzać bez żadnych opłat na platformie cyfrowej dystrybucji Valve przez aż 4 dni.

Jeśli gra się wam spodoba w darmowym okresie możecie kupić ją z rabatem wynoszącym aż 75% - za 35,74 zł. Przeceniono też Europa Universalis IV Extreme Edition, które kosztuje zaledwie 40 zł.

Kolejny tytuł z darmowymi dniami zabawy na Steam to Space Engineers. Tutaj możemy pobawić się gratisowo przez 2 dni. Do 27 października można skorzystać z promocji i kupić grę z 30% rabatem, za 50 zł.

O ile Europa Universalis IV nie wymaga specjalnego przedstawiania, bo to świetnie znana seria strategiczna, to Space Engineers to mniej znane IP. W tej sandboksowej grze konstrukcyjno-eksploracyjnej budujemy statki kosmiczne i kolonie na innych planetach. Warto dać tej dobrze ocenianej produkcji szansę.

Warto rzucić też okiem na przeceny całej serii Europa Universalis.

Źródło: https://store.steampowered.com/sale

Tagi: darmo gratis PC steam