Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 21:14
Mortal Kombat 11 Rain
1347V

Mortal Kombat 11 wita Raina. Krwawy zwiastun prezentuje powracającą postać

Rain został przywitany przez NetherRealm Studios. Deweloperzy opublikowali krwawy zwiastun ujawniający moce powracającej postaci i trzeba przyznać – bohater został zaprezentowany w bardzo efektowny sposób. Sprawdźcie materiał.

W zeszłym tygodniu NetherRealm Studios potwierdziło krążące plotki. Twórcy ujawnili trzy nowe postacie zmierzające do Mortal Kombat 11, a jednocześnie zapowiedzieli kompletne wydanie gry. Klienci otrzymają nawet szansę kupienia kolekcjonerki, która jednak ponownie ze względu na cenę zainteresuje największych fanów uniwersum.

Rain zadebiutował w serii na arenie Mortal Kombat 3, ale tak naprawdę jego prawdziwa premiera odbyła się w Ultimate Mortal Kombat 3 (1995 rok). Następnie wojownik pokazywał swoje umiejętności w Mortal Kombat Trilogy, Mortal Kombat Advance, Mortal Kombat: Armageddon, Mortal Kombat (2011 - DLC) i miał jeszcze kilka mniejszych występów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na możliwości wojownika i przyznam, że bardzo chętnie sprawdzę jego zdolności już w listopadzie. Rain ponownie może unikać ataków, ale też z łatwością za pomocą zdolności podrzuci w swoją stronę rywala. Na materiale zobaczycie jego Fatality i NetherRealm Studios ponownie potrafi zaskoczyć kombinacjami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.