Nowości na PS4. Sony prezentuje gry i promuje między innymi Amnesia: Rebirth

News
759V
Nowości na PS4. Sony prezentuje gry i promuje między innymi Amnesia: Rebirth
Iza Łęcka | 21.10.2020, 08:14

Przed użytkownikami PlayStation 4 jeszcze kilka interesujących debiutów gier. Brytyjski oddział PlayStation zaprasza graczy na kolejne nowości, wśród których można wyróżnić między innymi Amnesia: Rebirth. Sprawdźcie listę nowych tytułów zmierzających na konsolę Sony.

Redakcja brytyjskiego PlayStation zaprosiła nas już w tym tygodniu na znakomite zestawienie najlepszych gier z PlayStation 4, tymczasem dziennikarze przedstawiają listę nowości zmierzających na obecną generację Sony. W tym tygodniu możemy zagrać między innymi w Amnesia: Rebirth, Supermarket Shriek, Bless Unleashed oraz Ray's the Dead.

Ozdobą tego tygodnia nie są gigantyczne hity AAA, na które przyjdzie jeszcze czas, jednak niektórzy sympatycy PlayStation na pewno sprawdzą nową Amnesię, która zbiera przyzwoite oceny. Frictional Games ponownie miało zapewnić fanom gatunku intensywne wrażenia. Na materiale dostrzeżecie także mniejsze pozycje – Supermarket Shriek w zeszłym roku trafiło na Xboksa One oraz komputery osobiste. Gra zebrała oceny na poziomie 76% i proponuje tryb fabularny z 32 poziomami. W co planujecie zagrać w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych