Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 16:27
Xbox Series X | Xbox Series S
1986V

Xbox Polska podsumowuje informacje o Xbox Series X|S. Tysiące gier, ulepszenia i darmowe aktualizacje

Xbox Polska przygotowuje graczy na wielką premierę Xboksa Series X i Xboksa Series S. Urządzenia zadebiutują już w pierwszej połowie przyszłego miesiąca, więc najwyższy czas podsumować informacje i przygotować graczy na debiut urządzeń.

W grudniu 2019 roku zobaczyliśmy pierwszy raz Xboksa Series X i od tego czasu systematycznie otrzymujemy informacje oraz materiały prezentujące nową generację korporacji z Redmond. Microsoft rozpoczął już ostatni etap promocji next-genów, więc z tej okazji możemy spojrzeć na ciekawą wiadomość.

Xbox Series X|S otrzymają „największy w historii Xboxa zestaw gier dostępnych na premierę”, a gracze mogą liczyć na tysiące produkcji dzięki wstecznej kompatybilności. Już wcześniej firma ujawniła szczegóły współpracy ze starszymi pozycjami i trzeba przyznać, że robi to naprawdę wrażenie.

Gracze otrzymają także 30 tytułów w pełni zoptymalizowanych dla nowych sprzętów – poniżej zobaczycie animację, która pokazuje każdą ulepszoną na premierę przygodę. Klienci wykorzystają także technologię Smart Delivery i to dzięki niej zainteresowani zawsze będą grać w najlepsze wersje kupionych gier.

Przekonuje Was taka propozycja na początek nowej generacji? Jak wiadomo Microsoft stracił swój ogromny atut w postaci Halo Infinite, a na największe hity od Xbox Game Studios przyjdzie nam jeszcze zaczekać, więc właśnie z tego powodu korporacja skupia się na innych atutach swoich next-genów.

Źródło: Twitter: XboxPL

Tagi: Xbox Xbox Polska xbox series s Xbox Series X xbox series x|s