Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bez kolejnego ważnego twórcy. Paradox Interactive wydało oświadczenie

Gry
1180V
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bez kolejnego ważnego twórcy. Paradox Interactive wydało oświadczenie
Iza Łęcka | 20.10.2020, 13:34

Źle się dzieje w zespole odpowiedzialnym za Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.  Ekipę opuściła deweloperka pracująca nad narracją wyczekiwanej produkcji. Studio zbytnio nie komentuje tak dużych przetasowań w studiu.

Systematycznie otrzymujemy złe wieści dotyczące Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. W sierpniu opóźniono premierę na 2021 rok, by po pewnym czasie z zespołu odeszli Brian Mitsoda (główny projektant narracji) oraz Martin Ka'ai Cluney (dyrektor kreatywny).

Dalsza część tekstu pod wideo

Obecnie możemy potwierdzić, że Hardsuit Labs opuściła także Cara Ellison (starsza projektantka narracji), która jak wskazuje rzecznik studia „zdecydowała się odejść”. Studio nie podało uzasadnienia tej zmiany w kadrze oraz nie informowało o szczegółach odejścia, jednak Ellison dołączyła już do League of Geeks, gdzie będzie pełnić obowiązki na tym samym stanowisku.

Paradox Interactive (wydawca gry) potwierdził, że projektantka wniosła duży wkład w grę, a efekty jej pracy dostrzeżemy podczas rozgrywki:

„Cara wniosła nowe pomysły do projektu i wiele z jej propozycji będzie obecnych w grze, która zostanie uruchomiona w przyszłym roku. Dziękujemy jej za pracę nad projektem Bloodlines 2 i życzymy jej wszystkiego najlepszego we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach".

We wcześniejszych latach Cara Ellison pracowała między innymi jako testerka przy GTA 4 i miała swój wkład przy tworzeniu Dishonored 2 jako zewnętrzny konsultant ds. narracji. 

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-10-20-vampire-the-masquerade-bloodlines-2-loses-another-narrative-designer

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper