Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2020 10:44
PGA 2021
928V

Poznań Game Arena 2020 odwołane. Nowy termin targów

Doszło do tego, czego większość osób się spodziewała - targi Poznań Game Arena 2020 w ogóle się nie odbędą.

Jedna z największych imprez gamingowych w Polsce nie odbędzie się w tym roku. Pomimo niedawnego przesunięcia terminu rozpoczęcia Poznań Game Arena na 20 listopada, organizatory podjęli decyzję o odwołaniu imprezy w tym roku i przeniesieniu targów na 2021 rok. Nie sprecyzowano jeszcze, kiedy dokładnie dojdzie do rozpoczęci PGA w 2021 r.

Od 17 października Miasto Poznań oraz powiat poznański znajdą się w tzw. czerwonej strefie. Jest to jednoznaczne z zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i eventy. W następstwie decyzji władz centralnych i w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, Zarząd Grupy MTP zadecydował o przełożeniu targów Poznań Game Arena na 2021 rok.

Jako organizator dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja PGA odbyła się
w tradycyjnym kształcie. I do samego końca wierzyliśmy, że będzie nam dane spotkać się przy okazji corocznego święta gamingu i nowych technologii. Okres, jaki dzieli nas od przyszłorocznej edycji wydarzenia, obiecujemy jednak wykorzystać na przygotowanie jeszcze atrakcyjniejszej imprezy, która zrekompensuje nam wszystkim tegoroczną rozłąkę.

Do zobaczenia w 2021 roku!

Zespół organizacyjny targów Poznań Game Arena 

Organizator PGA poinformował przy okazji, że zakupione już bilety zachowują ważność i że będą mogły być wykorzystane w nowym terminie. Możliwe jest też zwrócenie biletów lub wymiana ich na voucher, który można użyć na innej imprezie. W tym celu należy skontaktować się z platformą ToBilet.pl (email:

info -at- tobilet dot pl
) do 31 października 2020 r.

Polecam przy okazji przeczytać naszą relację z PGA 2019.

Źródło: https://www.gamearena.pl/pl/aktualnosci/nowy-termin-poznan-game-arena/

Tagi: pga pga 2020 pga 2021 polska pozań poznan game arena 2020 targi