Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.10.2020 13:15
AC Valhalla
3768V

Assassin's Creed Valhalla z ogromną rolą Animusa. Wyciekły nowe zdjęcia

Do sieci wyciekły zdjęcia, które przedstawiają huczny powrót pewnej bohaterki z współczesnego wątku fabularnego.

News zawiera spoilery z dwóch ostatnich części AC!

Jak już niejednokrotnie wspominał Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla będzie kontynuował współczesny wątek zapoczątkowany w Assassin's Creed: Origins za sprawą pojawienia się w tytule bohaterki o imieniu Layla Hassan. Przez większość czasu ściśle współpracowała z firmą Abstergo, którą opuściła w 2017 roku. Rok później jej mentor - William Miles - zaproponował jej pracę z zakapturzonymi zabójcami. To dzięki niej odtwarzaliśmy wspomnienia Bayeka oraz Kassandry/Alexiosa.

Wedle najnowszego wycieku, Layla pojawi się także w Valhalli. Poniższe zdjęcia przedstawiają prawdopodobnie początek rozgrywki, kiedy to bohaterka bierze udział w jednej z kilku przygotowanych Anomalii Animusa (nowej funkcji, o której na razie nie wiadomo zbyt wiele), wypełnioną po brzegi ważnymi danymi.

Podczas swojej podróży do celu, była pracowniczka Abstergo rozmawia przez komunikator z tajemniczą Rebeccą. Wedle fanów uniwersum może być to zaginiona Rebecca Crane, która odegrała ogromną rolę w trylogii opowiadającej o szalonych przygodach Ezio.

Źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-leaked-images-layla-hassan/

Tagi: Animus Assassin's Creed Valhalla layla Ubisoft