Watch Dogs: Legion z nowymi szczegółami. Twórcy potwierdzają, że zagramy offline

News
1000V
Watch Dogs: Legion z nowymi szczegółami. Twórcy potwierdzają, że zagramy offline
Kajetan Węsierski | 17.10.2020, 14:30

Przy okazji wczorajszej sesji "AMA" na Reddicie, jeden z twórców nadchodzącej, trzeciej odsłony popularnej serii od Ubisoftu, przekazał kilka ciekawych informacji na temat samej gry. 

Watch Dogs Legion to bez dwóch zdań największa premiera października i gra, na którą czeka większość fanów tego typu rozrywki. W ostatnich dniach pojawiło się naprawdę sporo informacji na temat produkcji, które zdecydowanie zachęcały do tego, aby dać się wciągnąć do świata cybernetyki i hakerstwa. Ubisoft obiecuje jazdę bez trzymanki, więc może być nieźle. 

Wczoraj miała miejsce sesja AMA (Ask Me Anything), która jest dość popularnym formatem na Reddicie - użytkownicy mogą zadawać pytania, na które osoba przepytywana odpowiada. W tym przypadku na "gorącym krześle" zasiadł niejaki Lathieeshe Thillainathan z Ubisoftu. Odpowiedział na kilka pytań, które intrygowały graczy. 

Pierwszą poruszoną kwestią było granie online. Okazuje się, że do zabawy w Watch Dogs Legion nie będzie wymagane połączenie z siecią. Będzie więc można funkcjonować offline - niektóre funkcje będą oczywiście wyłączone, ale nie przeszkodzi to w poznaniu historii i czerpaniu frajdy. Zdradził także, że crossplay rzeczywiście zostanie wprowadzony, ale na pewno nie na premierę. Będziemy musieli na niego troszkę poczekać.

Warto wspomnieć też o Dynamicznych Wydarzeniach (Dynamic Events), które będą odbywały się w grze raz na jakiś czas. Pierwsza misja tego typu ma traktować o zbuntowanych dronach i być dostępna już w momencie premiery gry. Dostęp dostaniemy oczywiście, jeśli będziemy grać online. 

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legion-confirmed-to-be-playable-offline-cross-play-coming-in-future-update

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych