Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.10.2020 10:50
Final Fantasy VII Final Fantasy VIII Remastered pudełko
1426V

Final Fantasy VII i Final Fantasy VIII Remastered trafią do pudełek!

Miłośnicy retro produkcji są zazwyczaj również i zapalonymi kolekcjonerami, którzy nie przegapią żadnej okazji ku temu, aby zakupić swoją ulubioną grę w nowej wersji, nawet jeśli mają już po 10 ich kopii na wszystkie inne sprzęty świata.

Square Enix pochyliło się ostatnimi czasy nad przywróceniem do świata żywych trzech najbardziej kultowych odsłon sagi Final Fantasy, znanych zwłaszcza miłośnikom pierwszego PlayStation - mowa tu oczywiście o legendarnej "siódemce", Final Fantasy VIII oraz rewelacyjnej "dziewiątce".

Okazuje się, że Kwadratowi jednak słuchają swoich wiernych fanów i po nieco ponad roku od wypuszczenia na rynek Final Fantasy VIII Remastered dostanie swoją własne fizyczne wydanie, jakie wyląduje w Europie już 4 grudnia na Playstation 4 oraz Nintendo Switch!

Odświeżone przygody Squalla Leonharta zakupimy w pudełku na konsoli Sony już za około 80 złotych. Jeśli zaś chodzi o posiadaczy "pstryczka" ci otrzymają podwójny powód do radości, albowiem w pakiecie z "ósemką" otrzymają także Final Fantasy VII - niestety taki podwójny pakiet będzie nas kosztował podwójną cenę około 160 złotych.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/final-fantasy-vii-and-final-fantasy-viii-remastered-twin-pack-for-switch-and-final-fantasy-viii-remastered-for-ps4-physical-editions-launch-december-4-in-europe

Tagi: Final Fantasy VII Final Fantasy VIII Remastered pudełka Square Enix