3 gry na weekend za darmo na Xboksa One. Microsoft proponuje tenis, ucieczkę z więzienia i strzelanie

Promocje gier
2115V
3 gry na weekend za darmo na Xboksa One. Microsoft proponuje tenis, ucieczkę z więzienia i strzelanie
Iza Łęcka | 15.10.2020, 12:18

Jak co czwartek Microsoft przedstawił propozycję Free Play Days, dzięki której ponownie możemy zapoznać się z trzema grami za darmo. Weekendowe granie przypadnie do gustu graczom preferującym tenis. Na liście bezpłatnych produkcji znalazł się AO Tennis 2.

Microsoft promuje weekendowe granie, dzięki czemu sympatycy marki mogą poznać nowe gry w ramach Free Play Days. Propozycja została przygotowana dla klientów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate – subskrybenci otrzymują dostęp do pełnych wersji wymienionych produkcji. Promocja ma czasowy charakter i kończy się wraz z weekendem, jednak co tydzień amerykańska korporacja daje możliwość wypróbowania różnych tytułów.

Free Play Days

  • Warface: Breakout
  • The Escapists 2
  • AO Tennis 2

Przedstawiona lista jest zróżnicowana i całkiem ciekawa. AO Tennis 2 nie podbiło rankingu sprzedaży, choć oferuje angażujący system rozgrywki, który może spodobać się wielu sympatykom tego sportu – sprawdźcie naszą recenzję. Warface: Breakout jest natomiast strzelanką, której twórcy mocno inspirowali się wielkim hitem Valve. Deweloperzy czerpią garściami z Counter-Strike'a, jednakże rozgrywka została przeniesiona w stworzony lata temu świat. The Escapists 2 to gra, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. W 2017 roku studio Mouldy Toof wypuściło na rynek kontynuację popularnej przygodówki 2D na Xboksa One, PS4 oraz PC. W późniejszym czasie tytuł trafił również na inne platformy. 

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych