Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.10.2020 11:15
The Dark Pictures
868V

The Dark Pictures: Little Hope na klimatycznym zwiastunie. Horror gotowy do premiery

Supermassive Games kończy już prace nad The Dark Pictures: Little Hope i wygląda na to, że nic nie zagrozi premierze tego horroru.

Właśnie doczekaliśmy się nowego trailera The Dark Pictures: Little Hope. Tym razem motywem przewodnim trailera są tajemnice świata gry. Premiera gry ma się odbyć zgodnie z planem - 30 października 2020 r. Równocześnie na PS4, XOne i PC.

Warto pamiętać, że horror Supermassive Games zapewni opcję zabawy w kooperacji dla 2 osób. Szerzej ten motyw opisywaliśmy w tym newsie.

Wiadomo już, że The Dark Pictures Anthology: Little Hope dorobi się specjalnego wydania, które jest exclusivem sprzedawanym wyłącznie w sklepie Bandai Namco. W ramach tego wydania otrzymamy - oprócz samej gry - również szmacianą lalkę Mary i Steelbook mieszczący 4 płyty. Zdjęcie takiego pakietu znajdziecie na końcu poniższego materiału wideo.

Miejmy nadzieję, że The Dark Pictures: Little Hope okaże się znacznie lepsze od innego horroru, wydanego w tym miesiącu. Remothered: Broken Porcelain okazało się niestety strasznie niedopracowanym tytułem.

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope