Mortal Kombat 11 Ultimate otrzyma kolekcjonerkę z maską Sub-Zero

News
1994V
Mortal Kombat 11 Ultimate otrzyma kolekcjonerkę z maską Sub-Zero
Wojciech Gruszczyk | 08.10.2020, 21:14

Twórcy Mortal Kombat przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla fanów bijatyki. W listopadzie nie tylko zagramy nowymi postaciami oraz sprawdzimy next-genowe wydanie, gracze otrzymają szansę kupienia Mortal Kombat 11 Ultimate w edycji kolekcjonerskiej.

Mortal Kombat 11 otrzymało ciekawą edycję kolekcjonerską, która jednak od premiery była bardzo droga. Zestaw z maską Scorpiona był wyceniony na 1199,99 zł, więc wielu sympatyków bijatyki NetherRealm Studios musiało obejść się smakiem.

Po roku zapowiedziano Mortal Kombat 11 Ultimate i ostateczne wydanie gry również otrzyma wypasiony zestaw – także w tym wypadku otrzymamy maskę. Teraz jednak na półki sklepowe trafi element garderoby Sub-Zero.

Nie możemy jednak liczyć na mniejszą cenę Mortal Kombat 11 Ultimate Kollektor’s Edition zostało wycenione na 230 funtów, więc zainteresowani ponownie zapłacą około 1150 zł. Wkrótce powinniśmy poznać ostateczną cenę, ale nie będę specjalnie zaskoczony, gdy kolejny raz cena zamknie się na 1199,99 zł. Patrząc na moment wydania (miesiąc nowych konsol) raczej będzie to przyjemność dla wąskiego grona odbiorców.

W zestawie obok wspomnianej maski, gracze otrzymają grę kompletnym wydaniu, steelbook z niebieskim logiem Mortal Kombat (pasuje do maski) oraz ekskluzywny strój dla Sub-Zero.

Mortal Kombat 11 Ultimate otrzyma kolekcjonerkę z maską Sub-Zero

Źródło: https://kolekcjonerki.com/kolekcjonerka-mortal-kombat-11-ultimate-z-maska-sub-zero/

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper