Dexter powraca! Showtime zapowiedziało nowy sezon

Filmy i seriale
3864V
Dexter powraca! Showtime zapowiedziało nowy sezon
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2020, 22:26

Dexter Morgan powróci! Showtime zapowiedziało właśnie limitowaną serię, która będzie kontynuacją wielkiej historii. W roli głównej ponownie zobaczymy Michaela C. Halla, który kilka lat temu opowiedział widzom bardzo ciekawą historię.

Showtime zapowiedziało właśnie limitowaną, 10-odcinkową serię, w której Michael C. Hall ponownie wcieli się w postać tytułowego „Dextera”. Za produkcje będzie ponownie odpowiadał Clyde Phillips, czyli autor oryginału.

Historia będzie kontynuacją ośmiu sezonów – ostatni epizod został wyemitowany w 2013 roku. Prace na planie mają rozpocząć się na samym początku 2021 roku, by już jesienią odbyła się premiera.

Clyde Phillips miał okazję rozwijać cztery pierwsze sezony, a za produkcję serialu otrzymał trzy nominacje do nagród Emmy. Gary Levine – prezes Showtime Entertainment – potwierdził, że zapowiedź nowego sezonu „Dextera” to wyjątkowy moment, ponieważ to właśnie ten serial pomógł odnieś stacji duży sukces.

Showtime nie wróciłoby do serii, gdyby nie Michael C. Hall oraz Clyde Phillips – to oni chcieli powrotu, więc otrzymają szansę na opowiedzenie nowej historii.

Sprawdźcie nasze recenzje: serialu „Od nowa” oraz filmu „Szarlatan”.

Źródło: https://deadline.com/2020/10/dexter-showtime-reboot-limited-michael-c-hall-clyde-phillips-1234597514/

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych