Iza Łęcka Iza Łęcka 13.10.2020 10:27
Xbox Game Pass lodówka
7694V

Xbox Game Pass na lodówce. Gracz uruchomił chmurę Microsoftu na drzwiach sprzętu AGD

Granie w chmurze nie wymaga mocnego sprzętu, wystarczy tylko urządzenie z systemem Android z możliwością zainstalowania aplikacji, by móc skorzystać z dostępu do katalogu Xbox Game Pass. Jeden z graczy wykorzystał swój sprzęt AGD, by zagrać w chmurze, a rezultat eksperymentu jest nieoczekiwanie pozytywny.

Katalog Xbox Game Pass wciąż rośnie, a Microsoft oferuje gry na trzy platformy: konsole, PC oraz urządzenia mobilne. To właśnie rozgrywkę przeznaczoną na smartfony i tablety z systemem Android wykorzystał jeden z graczy, który wpadł na nietypowy pomysł i zainstalował aplikację Xbox Game Pass na ekranie znajdującym się na drzwiach lodówki. O dziwo, udało mu się sprawdzić działanie usługi w bardzo niekonwencjonalnych warunkach.

Eksperyment nie byłby możliwy bez odpowiedniego sprzętu, ale jak zobaczycie na materiale, wykorzystany model lodówki posiada bardzo duży, zintegrowany wyświetlacz, Wi-Fi oraz szereg dedykowanych aplikacji. Jak się okazuje, AGD może być użyteczne nie tylko do przechowywania żywności... ;)

W najbliższym czasie Microsoft ponownie zapowie nowe produkcje zmierzające do biblioteki Xbox Game Pass, tymczasem już pod koniec miesiąca powinniśmy poznać intersującą ofertę – będzie to pierwsza propozycja amerykańskiej korporacji na konsole dwóch generacji.

Sprawdźcie również nasze wrażenia dotyczące grania w chmurze Microsoftu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Richard Mallard (@vapingwithtwisted420)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Richard Mallard (@vapingwithtwisted420)

Źródło: https://www.instagram.com/p/CGQoq2HpHKS/

Tagi: cloud gaming Microsoft Xbox Game Pass xcloud