Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.10.2020 11:54
Xbox Game Pass
3065V

Forza Motorsport 7 i inne gry już w październikowym Xbox Game Pass

Xbox Game Pass stanowi niesamowitą wartość jak za cenę, którą płacą gracze w tym programie. W październiku Game Pass ponownie pokazuje swoją mocną stronę.

W październikowym Xbox Game Pass pojawił się właśnie komplet zapowiedzianych wcześniej tytułów (pełną listę gier przedstawialiśmy wam już we wrześniu).

Po Doom Eternal (Xbox One) i Drake Hollow (PC), które dostępne są od 1 października, do Xbox Game Pass wbiły się dzisiaj Brutal Legend (XOne), Forza Motorsport 7 (PC, XOne) oraz Ikenfell (PC, XOne).

Najbardziej wartościową produkcją z tego rzutu gier do Xbox Game Pass wydaje się Forza Motorsport 7. To dopracowane pod każdym względem wyścigi z realistycznym zacięciem, przy których można spędzić długie miesiące.

Przypominam przy okazji, że tylko do 15 października grać będzie można w Xbox Game Pass m.in. w Metro 2033 Redux oraz w Saints Row IV. Summa summarum w październiku z Xbox Game Pass zostanie usuniętych 5 gier.

Źródło: https://www.ppe.pl/news/150296/xbox-game-pass-rosnie-doom-eternal-forza-motorsport-7-i-kolejne-gry-w-pazdziernikowej-ofercie.html

Tagi: PC xbox Xbox Game Pass