Yakuza: Like a Dragon na rozgrywce z Xbox Series X. Gra zadziała na Xbox Series S w 60 fps i 900p

Gry
2652V
Yakuza: Like a Dragon na rozgrywce z Xbox Series X. Gra zadziała na Xbox Series S w 60 fps i 900p
Iza Łęcka | 13.10.2020, 09:42

Yakuza: Like a Dragon to kolejna produkcja oferująca rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę na Xboksie Series X. Japończycy nie zapewnią rozgrywki w 4K przy wskazanej płynności, jednak najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na nową produkcję zmierzającą w listopadzie na rynek.

Yakuza: Like a Dragon jest jedną z produkcji dostępnych na nowej generacji Microsoftu od premiery. Gra trafi także na inne platformy, ale tylko na dwóch amerykańskich next-genach zapoznamy się z japońską przygodą od dnia debiutu.

SEGA chciała przedstawić wersję na Xboksa Series X i zaprosiła graczy na streaming, podczas którego mogliśmy prześledzić czysty gameplay. Jednocześnie dziennikarze opublikowali swoją rozgrywkę, która prezentuje najnowsze wydanie.

Podczas audycji deweloperzy odpowiadali także na szereg pytań graczy i potwierdzili, że Yakuza: Like a Dragon zadziała na Xboksie Series X w rozdzielczości 1440p i 60 fps lub 4K i 30 klatkach na sekundę.

W przypadku Xboksa Series S parametry rozgrywki przedstawiają się zupełnie inaczej – tutaj otrzymamy 1440p + 30 fps lub 900p z 60 fps. Obecnie trudno określić, jak produkcja będzie działać na pozostałych platformach, bowiem w przypadku PlayStation 5 na szczegóły będziemy musieli zaczekać do przyszłego roku – tytuł dopiero w marcu trafi na next-genowy sprzęt Sony.

Źródło: https://twistedvoxel.com/yakuza-like-a-dragon-xbox-series-s-x/

Komentarze (279)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper