Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 21:20
Assassins Creed Unity
2212V

Gry na PS4 w promocji. Serie Assassin's Creed, Far Cry i The Division 2 w lepszych cenach

Najnowsza promocja pozwala sięgnąć po kilka gier Ubisoftu w lepszych cenach. Posiadacze PlayStation 4 mogą uzupełnić kolekcje przed startem nowej generacji i dorzucić na kupkę wstydu kilka wartych uwagi produkcji.

Ubisoft przygotowuje się do kilku głośnych premier, ale nie możemy zapomnieć, że francuskie studio na wciąż aktualnej generacji zapewniło już kilka bardzo głośnych produkcji. Tytuły wylądowały w nowej promocji sklepu Media Markt i choć nie wszystkie ceny są wyjątkowo dobre, to jednak niektórzy mogą skusić się na przykładowo kolekcję Ezio, którą zgarniecie już za niespełna 50 zł – w pakiecie znajdziecie aż trzy gry: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Assassin’s Creed: Revelations.

Dobrą opcją jest również Far Cry 4 za mniej niż 38 zł – choć gra ma już swoje lata (2014), to jednak pozwala poznać świetnego antagonistę. Może to być dobra przeprawa przed nadciągającym Far Cry 6. Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z The Division 2, a macie ochotę na przyjemny i przeładowany zawartością looter shooter, to na pewno będzie to dobra opcja. Ubisoft od czasu premiery znacząco rozbudował grę oferując kilka ciekawych wyzwań.

Gry Ubisoftu w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wybrane-gry-na-playstation-4-taniej-w-media-markt-serie-far-cry-i-assassins-creed-oraz-l-a-noire/
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-4/gry-ps4.ubisoft

Tagi: gry w promocji promocja ps4 Ubisoft