Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2020 13:26
Barbarzyńcy Netflix
1339V

Barbarzyńcy na zwiastunie. Netflix promuje obiecujący serial

W październiku Netflix może pochwalić się kilkoma zaskakującymi produkcjami – po „Nawiedzonym dworze w Bly” czy „Gambicie Królowej”, część widzów może zacierać ręce na „Barbarzyńców”. Sprawdźcie najnowszy zwiastun historii o plemionach germańskich.

Październikowa oferta Netflixa stoi pod znakiem kilku intrygujących produkcji – wśród nich znajdziecie między innymi serial „Barbarzyńcy”. Jeżeli odpowiadają Wam historyczne klimaty, brutalne sceny walki, gdzie pada trup za trupem, to może to być obraz właśnie dla Was.

„Barbarzyńcy” to niemiecki serial historyczny poświęcony bitwie w Lesie Teutoburskim, gdzie wcześniej rywalizujące ze sobą plemiona germańskie zjednoczyły siły i stanęły do walki przeciwko bezwzględnemu Cesarstwu Rzymskiemu. Podczas bitwy widzowie prześledzą historie trzech bohaterów, których losy się połączyły. Za reżyserię odpowiadają Steve Saint Leger, którego kojarzyć możemy między innymi z "Wikingów", oraz Barbara Eder, a w rolach głównych zobaczymy Davida Schüttera, Bernharda Schütza oraz Laurence'a Ruppa. Premiera serialu została zaplanowana na 23 października, a po zajawce, przyszedł czas na dłuższy trailer.

Trzeba przyznać, że najnowszy zwiastun prezentuje się całkiem klimatycznie. Miejmy nadzieję, że „Barbarzyńcy” będą serialem na poziomie „Wikingów” czy „Rzymu”. W oczekiwaniu na premierę, sprawdźcie nasz tekst o obiecujących serialach Netflixa i HBO, gdzie sporo uwagi Dawid poświęcił właśnie „Barbarzyńcom”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Barbarzyńcy netflix serial trailer zwiastun