Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.09.2020 11:15
Netflix Barbarzyńcy
4642V

Barbarzyńcy na pierwszym zwiastunie. Serial Netflixa o walkach legionów

Netflix ujawnia kolejne swoje nowośći, które zapowiadają się bardzo obiecująco. Po wczorajszej zapowiedzi "Cadavera", czyli postapokaliptycznego horroru, przyszła pora na "Barbarzyńców".

Zapowiada się, że dostaniemy kolejną, fascynującą opowieść o dawnej historii. Netflix przedstawił dzisiaj pierwszą zajawkę "Barbarzyńców", w której prześledzimy słynną bitwę między rzymskimi legionami a germańskimi plemionami. Serial ma się koncentrować przede wszystkim na słynnej batalii w Lesie Teutoburskim, która została stoczona w 9 roku naszej ery. 

Serial "Barbarzyńcy" zadebiutuje w ofercie Netflixa już 23 października 2020 r. Niestety platforma VOD nie ujawniła jeszcze ile odcinków zaplanowała w pierwszym sezonie tego widowiska. 

Warto również rzucić okiem na inne netflixowe nowości z października. Chodzi przede wszystkim o dobrze zapowiadający się horror "Cadaver", który opowiada o próbach przetrwania głodującej rodziny w warunkach postapokaliptycznych. Pierwszy zwiastun filmu, który zadebiutuje w październiku, znajdziecie tutaj.


Tagi: Barbarzyńcy Netflix serial