Władca Pierścieni i Hobbit w 4K UHD Blu-ray. Znamy ceny i datę premiery kolekcji

Filmy i seriale
3675V
Władca Pierścieni i Hobbit w 4K UHD Blu-ray. Znamy ceny i datę premiery kolekcji
Iza Łęcka | 12.10.2020, 09:48

Jeszcze w 2020 roku sympatycy J.R.R. Tolkiena otrzymają szansę zapoznania się z trylogiami „Władcy Pierścieni” i „Hobbita” w 4K UHD. Filmy trafią na Blu-ray w odpicowanych edycjach już na początku grudnia.

Warner Bros. potwierdziło ostatecznie informacje dotyczące wydania trylogii „Władcy Pierścieni” i „Hobbita” w wersji 4K UHD na Blu-ray. Widzowie mogą liczyć na rozbudowane wersje wydań: w pudełkach otrzymamy zarówno kinowe, jak i rozszerzone wersje filmów, a ponadto uzyskamy dostęp do cyfrowych wydań.

Widzowie mogą liczyć na wsparcie technologii Dolby Vision i Dolby Atmos, więc mając odpowiedni telewizor, każdy seans w zaciszu domowym będzie wzbogacony o kapitalny obraz oraz dźwięk.

Europejska premiera dwóch trylogii została zaplanowana na 3 grudnia. W przypadku „Władcy Pierścieni” możemy liczyć na dwa wydania – standardowe za około 340 zł (90 dolarów) oraz kolekcjonerskie za około 530 zł (140 dolarów). „Hobbit” trafi wyłącznie do normalnego pudełka i kupimy go za około 340 zł (90 dolarów).

Obecnie musimy czekać na potwierdzenie dostępności kolekcji na polskim rynku. Biorąc jednak pod uwagę ogromną popularność twórczości Petera Jacksona w naszym kraju i ciepłego przyjęcia przez widzów obydwóch trylogii, możemy liczyć, że znajdzie się dystrybutor, który zaoferuje filmy Polakom. Pamiętajcie, że obie trylogie uruchomimy między innymi na Xboksach Series X oraz PlayStation 5.

Hobbi 4K Ultra Blu-ray

Źródło: https://hdtvpolska.com/trylogie-wladca-pierscieni-i-hobbit-na-4k-uhd-blu-ray-z-oficjalna-data-premiery-kiedy-je-kupimy/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych