Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.10.2020 15:30
The Boys Sezon 2 oceny
2372V

The Boys Sezon 2 dostępny w całości. Oceny sugerują najlepszy serial o bohaterach

Wczoraj na platformie Prime Video zadebiutował wreszcie finały odcinek serialu "The Boys", a więc jednej z najgłośniejszych produkcji serialowych ostatnich tygodni. Oceny zdradzają, że mamy do czynienia z prawdziwym hitem. 

Pierwszy sezon serialu "The Boys" od Amazona był ogromnym hitem (o czym możecie przeczytać choćby w naszej recenzji). Serial okazał się tym, czego fani bohaterskich komiksów potrzebowali i śmiało można stwierdzić, że spełnił oczekiwania. Najlepiej obrazuje to fakt, jak bardzo wyczekiwana była kontynuacja pod postacią drugiego sezonu przygód z brutalnego świata. 

Już w trakcie premier ostatnich odcinków dostaliśmy informację o planowanym spin-offie oraz pracach nad kolejnymi epizodami, do których zdjęcia wystartują za kilka miesięcy. Tak błyskawicznie podjęte decyzje nie mogą jednak dziwić - zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak świetnie przyjęte zostało osiem najnowszych odcinków. Przedwczoraj, w piątek, na Prime Video zadebiutował ostatni. 

Oceny nie pozostawiają wątpliwości! Biorąc pod uwagę wynik, drugi sezon przypadł do gustu wielu osobom jeszcze bardziej, niż pierwszy. Na Rotten Tomatoes wśród ocen od 90 krytyków było niesamowite 97% pozytywnych. Nieco gorzej wygląda tu u pozostałych widzów, ale także dobrze - tu spośród 1235 ocen wyszło bowiem 79% dobrych. 

Jeśli więc wciąż nie oglądaliście, to nie ma co zwlekać! Naszą recenzję także możecie już znaleźć (wystarczy kliknąć w to miejsce, aby przenieść się do strony z tekstem) i jestem pewien, że zachęci Was do sprawdzenia tej nietuzinkowej produkcji od  Amazona! 

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/tv/the_boys_2019/s02

Tagi: amazon oceny Sezon 2 The Boys