Genshin Impact to ogromny sukces! W ciągu zaledwie dwóch tygodni gra zarobiła ponad 100 milionów dolarów

Gry
2024V
Genshin Impact to ogromny sukces! W ciągu zaledwie dwóch tygodni gra zarobiła ponad 100 milionów dolarów
Kajetan Węsierski | 11.10.2020, 10:30

Najnowszy, niezwykle głośny projekt od chińskich deweloperów okazuje się niebywałym sukcesem i jednym z cichych hitów bieżącego roku! Zarobki przekroczyły najśmielsze oczekiwania. 

Genshin Impact to ogromny hit ostatnich miesięcy. Projekt zgarnia wiele pozytywnych ocen, a kolejne serwisy rozpływają się nad tym, jak wiele azjatyckie studio miHoYo zaoferowało za darmo. Powszechnie panujące opinie są raczej pozytywne, a jeśli jesteście ciekawi nieco odmiennego zdania, to Krzysiek rozpisał się o negatywach produkcji w naszej recenzji

Dalsza część tekstu pod wideo

Jedno jest natomiast pewne - o grze mówi się niezwykle głośno. Co więcej, choć możliwość grania jest darmowa, to oczywiście nie brakuje zakupów w samej produkcji. Możemy kupować elementy wyposażenia, a także przeróżne bonusy. I doskonale widać, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się takie opcje. 

Genshin Impact został pobrany 23 miliony razy w ciągu pierwszego tygodnia tylko na urządzeniach mobilnych, a przez ostatnie 14 dni zarobił już ponad 100 milionów dolarów - właśnie dzięki sprzedaży rzeczy w grze! Wynik jest kosmiczny i stanowi to jeden z najbardziej udanych startów oryginalnego IP od chińskich deweloperów.

Potencjał do dalszego rozwoju bez wątpienia jest i zdecydowanie mamy na co czekać. Graliście już w rzeczoną pozycję? Jak Wasze wrażenia? 

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/genshin-impact-grossed-over-100-million-in-less-than-2-weeks/

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper