Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 18:56
The Pathless PS5
1697V

The Pathless na PS5 w 4K i 30 fps. Gracze zagrają w 60 fps, ale przy „niższej rozdzielczości”

Twórca The Falconeer potwierdził dzisiaj rozgrywkę w 120 fps na Xboksie Series X i Xboksie Series S, więc deweloperzy The Pathless również postanowili odsłonić karty. Gra jednak nie zadziała w rozdzielczości 4K + 60 fps.

The Pathless jest jednym z tytułów startowych PlayStation 5, ale nie oznacza to, że produkcja zapewni wyjątkową oprawę przy niezrównanej płynności rozgrywki. Matt Nava (dyrektor kreatywny i współzałożyciel studia) Giant Squid potwierdził redakcji IGN specyfikację gry na PS5.

Jeśli zamierzacie grać w The Pathless na PS5 to możecie liczyć na rozdzielczość 4K przy 30 klatkach na sekundę. Drugą opcją będzie 60 fps, ale w tym wypadku pozycja zadziała „w niższej rozdzielczości” – aktualnie zespół nie precyzuje informacji.

The Pathless wykorzysta jeszcze możliwości kontrolera DualSense, więc gracze mogą liczyć na haptyczne wibracje, które będziemy czuć podczas naprężania łuku.

Nie otrzymaliśmy konkretnej specyfikacji The Pathless na PlayStation 4, ale możemy podejrzewać, że gra będzie działać wyłącznie w 30 klatkach na sekundę. Deweloperzy pewnie później odsłonią pozostałe szczegóły, ale jeśli zamierzacie zapoznać się z tym tytułem – to już możecie odliczać dni do premiery.

Sprawdźcie gameplay z The Pathless.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-pathless-on-ps5-features-4k-30-fps-mode

Tagi: Annapurna Interactive Giant Squid Studios The Pathless