Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 18:21
The Falconeer XSX
933V

The Falconeer w 120 fps na Xbox Series X|S. Twórca potwierdził specyfikację

The Falconeer to kolejna produkcja zmierzająca na nową generację Microsoftu, która zadziała w 120 klatkach na sekundę na dwóch next-genach. Gracze na Xboksie Series X i Xboksie Series S otrzymają możliwość włączenia gry w dwóch trybach.

The Falconeer to produkcja zmierzająca na rynek 10 listopada 2020 roku. Nie jest to przypadek, ponieważ Tomas Sala postanowił przygotować produkcję na dzień premiery Xboksów Series X|S – w tym dniu propozycja trafi także na PC.

Producent postanowił potwierdzić ważny szczegół dotyczący The Falconeer: gra otrzyma dwa tryby wyświetlania obrazu. Gracze wybiorą rozgrywkę w 120 fps lub 60 fps – nowe konsole Microsoftu zaoferują w tym wypadku różną rozdzielczość. Jednocześnie twórca ujawnił, że niezależnie od wybranego next-gena pozycja załaduje się w 13 sekund.

The Falconeer przyleci także na Xboksa One S i Xboksa One X – w tym drugim wypadku otrzymamy 1800p + 60 fps, czyli jakość jak w przypadku Xboksa Series S... Choć pewnie część opcji graficznych zostanie wyłączonych.

Tomas Sala podkreślił również dwa bardzo ważne szczegóły: Xbox Series S zaskoczyło dewelopera, ponieważ sprzęt jest „potężny”. Gracze otrzymają świetny sprzęt w małej obudowie. Ponadto, Xbox Series X zaoferuje zabawę na maksymalnych ustawieniach z PC – ze wszystkimi ulepszeniami. Deweloper podkreśla, że XSX oferuje rozgrywkę „bez żadnych kompromisów”, ale gracze otrzymają „podobne doświadczenie między Series S i Series X”.

Jesteście zainteresowani The Falconeer? Sprawdźcie zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

 

Źródło: Twitter: FalconeerDev

Tagi: The Falconeer Tomas Sala Wired Productions